WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇ

Hakkımızda

Anasayfa/Hakkımızda

Master Life Pilates Stüdyosu

İzmir’in en eşsiz ve tarihi ilçelerinde birisi olan Bergama’da bulunan Master Life Pilates salonu TCF pilates uzmanlık sertifikalı, güler yüzlü, tecrübeli kadrosu ve sıcak atmosferi ile size etkin ve keyifli egzersiz yapma fırsatı sunmaktadır. Kişiye özel veya grup antrenman programları ile kişinin kas yapısına, postür bozukluğuna, bel-boyun rahatsızlığına veya bölgesel ihtiyacına göre pilatesten faydalanması sağlanmaktadır.

Master Life Pilates olarak amacımız üyelerimizin yaşam kalitelerini arttırmak, sağlıklı bir yaşama kavuşmalarına yardımcı olmak ve istedikleri sonuca ulaşmak için en etkin yolu çizmektir. Gelen tüm üyelerimizle bire bir ilgilenmek ve onları hedeflerine ulaştırmak hakkımızda temel misyonumuzdur.

Fiziksel aktivite ve egzersiz, insan bedeni ve zihni açısından sağlıklı ve enerjik bir yaşam tarzı için ihtiyaç duyulan en önemli faaliyetlerden birisidir. Günümüzde özellikle masa başı işler, stres, sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam tarzı hayatlarımızı her anlamda etkilemektedir.

Dilerseniz profesyonel eğitmenlerimizle birebir özel ders yapabilir ya da arkadaşlarınız ile oluşturacağınız gruplarla çalışabilir veya gün ve saatlerini bizim belirlediğimiz sınıf derslerimize katılabilirsiniz.

Ne demiş Lao?
“Binlerce kilometrelik bir yolculuk bile, tek bir adımla başlar.”
Sen de o adımı atmaya karar verdiysen eğer, ön başvuru formu doldur ilk adımı beraber atalım!

ÖN BAŞVURU FORMU

10 saat sonra iyi hissedeceksiniz,
20 saat sonra daha iyi görüneceksiniz,
30 saat sonra yepyeni bir görünüme sahip olacaksınız.

Joseph Pilates